Країна  Басків - вино та гастрономія
Іспанія

Країна Басків - вино та гастрономія

від
26 700 грн з особи

Опис турів

Прибуття до Сан-Себастьяну, гастрономічну Меку Європи. Розміщення у готелі.

Ввечері знайомство з гастрономічною частиною міста Сан-Себастьян. 

Подорож в «глибинку» Країни Басків та знайомство з традиціною кухнею регіону, 7 годин

Розпочнемо наш день зі знайомства із Сан Себастьяном, продуктовий ринок, піднімемося на вершину гори Игельдо та побачимо місто з высоти пташиного польоту.

В цей день ми здійснимо подорож уздовж  Атлантичного  узбережжя Країни Басків, відвідаємо рибацькі селища, отримаємо задоволення їх  духом та атмосферою, поблукаємо вузькими середньовічними віличками, просоченими ароматами смаженої на вугіллі  риби, відвідаємо приголомшливої краси  Геопарк, що входить в систему Геопарків Європи під егідою ЮНЕСКО.
З гастрономічної частини програми нас очикує ланч на терасі у рыболовецькому порту з місцевими рибалками. Обід у традиційному  баскському ресторані “KAIA”, де готують на вугіллі найкращу рибу. Ресторан входить у десятку найкращих ресторанів Іспанії згідно своєї винної карти. Більше 100  видів игристих вин.

Вечеря у гастробарах Сан Себастьяна.

Подорож на виноробні Ріохи-Алавеси, південної частини  Країни Басків ,8 – 9 годин

Захоплююча подорож у найвімоміший винний регіон  Іспанії - Ріоха. Наша подорож відбудеться серед виноградників, візьмемо участь у професійній дегустації вин регіону, відвідаємо  2 найкрасивіших винних регіона, включючи чудо архітектури 21 сторіччя - виноробню Marquise de riscal, де також на нас чекатимуть дегустації. Спустимося у  підвали середньщвічної фортеці Лагвардія, де роками визріває «дорогоцінний нектар», дізнаємось усі тонкощі мистецтва виноробства Ріохи.

Обід у Місті  Лагвардія – у ресторані якого ще можна відвідати одне з небагатьох вин Ріохи Алавеси, володаря 100 пунктів Паркера - Remirez de Ganuza Gran Reserva 2004 або Valdelana Centvm Vitis – вино виготовлено із сторічних лоз. Звичайно, знамениті баскські стейки або баранина.

Приватний візит у Бодегу Marques de Riscal в Эльсьєго на англ мові (можливий переклад)

09:30 початок подорожі до французської частини Країни  Басків, 7 годин

В нас день нас чекає захоплююча подорож вздовж Атлантичного  узбережжя  французької части Країни Басків. Ми відвідуємо найкрасивіші місця цього франко-іспанського Євроміста: Біарріц, Сен-Жен-де-Люз. Знайомство з історією, казковою архітектурою, традиціями та звичайно ж гастрономією у всіх її проявах! Кожне місто на цьому маршруті - справжня казка, в яку хочеться повертатися знову і знову!

У гастрономічну частину дня включено: ланч в традиційному ресторані та відвідування історичої кавярні Біарріца 19 сторіччя у найкращих  традиціях Прекрасної епохи. Дегустація місцевих продуктів французькой частини Країни Басків та білого вина Чаколі. 

Обід в баскському ресторані у рибальському районі.

Повернення до готелю, вілний час

Повернення додому

Трансфер у аеропорт Cан Себастьяна

Подорож по Країні Басків
Подорож по Країні Басків

Країна Басків - вино та гастрономія

Ми відвідаємо: Сан-Себастьян - глибинку Страны Басков - виноробні Ріохи-Алавеси- французьску частину Країни Басків

Враження

Вам сподобалась подорож із A-Priori ? Поділіться своїми враженнями з нами.

Слідкуйте за нами в Instagram та використовуйте #a-prioritour

Враження