Магічна Мексика
Мексика

Магічна Мексика

від
45 030 грн з особи
Доступні Дати:
4 мар. - 10 мар.
7 днів

Информація

У вартість включено:

  • Розміщення в готелі 4* з сніданками по програмі
  • Обіди або вечері  (залежить від логістики), згідно програми – без напоїв  
  • Трансфер аеропорт – готель в Мехіко (прибуття з 07:00 до 21:30)
  • Російськомовний ліцензований гід

Додадково сплачуються:

 

  • Авіапереліт: Київ – Мехіко,  Канкун - Київ
  • Розміщення в готелі  на відпочинку (після програми, за бажанням)
  • Трансфер в останній день програми : в аеропорт або в готель для відпочинку
  • Особисті трати під час програми
  • Чайові гіду та водієві
  • Страхування

 

Опис турів

Група до 15 осіб

 

Під час туру Ви познайомітесь з стародавніми культурами доколумбової епохи, помилуєтесь різноманітними видами унікальної флори і фауни декількох мексиканських штатів і насолодитися затишком колоніальних міст

Прибуття  в Мехіко. Зустріч в аеропорту з російськомовним гідом, трансфер в готель

Екскурсія по Мехіко, Національний Музей  Антропології  та екскурсія в  Теотиуакан.
Сніданок. Оглядова екскурсія по Мехіко з відвідуванням історичного центра міста (в переліку ЮНЕСКО) – площа Сокало, поблизу якої розташовані   руїни древнього ритуального  центра ацтеків. Раніше тут знаходилась  піраміда Темпло майор, а зараз – музей і місто археологічних розкопок. Огляд головного католицького Кафедрального собору Мексики. За можливістю візит до Президентського палацу, де знаходяться фрески відомого мексиканського художника Дієго Рив’ери.

Потім ми відвідаємо Національний антропологічний музей, який вважають одним з найкращих музеїв, не тільки в Латинській Америці, но й у всьому світі. Його колекція складається з багаточисельних археологічних та етнографічних експонатів, зібраних з усієї Мексики.  Теотиуакан (в переліку ЮНЕСКО).  Головні пам’ятки – Піраміда сонця, Піраміда місяця, Дорога смерті, Храм пернатого змія з орнаментом у вигляді зміїних голів.

Повернення в готель

 

Сніданок. Виїзд з Мехіко в Пуеблу. По дорозі ми побачимо чудові діючі вулкани Попокатепетль та  Істаксиуатль. Відвідаємо «міста ангелів» Пуебли (в переліку ЮНЕСКО) – чудового зразка колоніальної архітектури. Пуебла відома своєю кухнею, керамікою у стилі  «талавера», виробами народних промисловців, церквами та капличками.  Прибуття у  Веракрус - один з найкрупніших портів країни, відомий оптимізмом своїх доброзичливих жителів, відмінною кавою та багато столітніми традиціями.
Розміщення в готелі  4* у Веракрусі.

 

Після сніданку віиїзжаємо з Веракруса в направленні міста Паленке. Відвідаємо музей  під відкритим небом  Ла-Вента поруч з містечком Вильяермос. Тут зберігаються відомі кам’яні голови та інші скульптури культового центру  найстарішої та самої таємничої цивілізації Америки -  Ольмеків.
Прибуття в Паленке, розміщення в готелі  4*

 

Сніданок.

Сьогодні ми відвідаємо, самі красиві  археологічні  руїни цивілізації  Майя – Паленке. У нас буде час, щоб вивчити скарби цього містичного місця, де архітектурні  пам’ятники доіспанського періоду потопають в тропічній рослинності. Переїзд в мальовниче та привітне  колоніальне місто-порт Кампече (в переліку ЮНЕСКО). По дорозі у нас буде можливість скупатися у водах Мексиканської затоки. По прибуттю  рекомендуємо Вам проїхатися на туристичному трамвайчику (за додаткову платню).

Розміщення в готелі в місті Кампече або на його околицях

Після сніданку ми відправимось в Ушмаль - один з найкрасивіших міст майя, величний приклад архітектури у стилі  Пуук,  не загубивши свого шарму і в наші дні (в переліку ЮНЕСКО). Наступний пункт нашої подорожі  – столиця штату Юкатан Мерідa.  Особливий інтерес для туристів  є Площа незалежності і  Пасео-дель-Монтехо – широкий проспект, на якому розташовані  розкішні резиденції в європейському, побудовані в кінці  XIX – початок  XX століть. Розміщення в готелі 4* в Мериді.

По дорозі з Ушмаля в Мериду ми зробимо зупинку  в Селестунє – невеличкому поселенні на заході напівострова Юкатан на узбережжі Мексиканської протоки. Тут ми відвідаємо величний біосферний заповідник рожевих фламінго та помилуємось великою колонією цих чудових птахів

 

Після сніданку ми відправимось в архіологічну зону стародавнього міста Чичен-Іца, яке колись було одним із головних центрів  цивілізації майя. Тут знаходиться одне з 7 Нових чудес світу – піраміда Кукулькана (в переліку ЮНЕСКО) та інші крупні архітектурні пам’ятки майя, серед яких Обсерваторія та саме велике в Центральній Америці поле для священної гри у м’яч. Прохолодна вода одного з найкрасивіших підземних озер  озер-сенотів, якими  славиться напівострів Юкатан, освіжить  нас перед від’їздом  на узбережжя.

Ласкаво просимо на курорти Карибського моря в Мексиці – Канкун та Рів’єра Майя! (Прибуття у вечорі)

 

Повернення до дому або відпочинок на узбережжі  - найкращих пляжах Мескики– за додаткову плату

Екскурсійний тур в Мексику, група до 15 осіб
Екскурсійний тур в Мексику, група до 15 осіб

Магічна Мексика

Враження

Вам сподобалась подорож із A-Priori ? Поділіться своїми враженнями з нами.

Слідкуйте за нами в Instagram та використовуйте #a-prioritour

Враження