Подорож по Аквітанії
Франція

Подорож по Аквітанії

від
44 280 грн з особи
Доступні Дати:
10 окт. - 14 окт.
5 днів

Информація

У вартість включено:

  • Трансфер Аеропорт – готель - Аеропорт, а також трансфери протягом усієї програми
  • 4 ночи - разміщення в готелях 4*
  • сніданки
  • візіит до качиної ферми з дегустацією
  • 3 дегустації вина
  • 3 вечері

Додадково сплачуються:

  • Міжнародний авіапереліт в Бордо
  • Обіди та Вечері (поза програмою)
  • Страхування
  • Особисті розходи

Опис турів

Під час подорожі на Вас чекає дегустація французьких вин, гастрономічні вечері, відвідаєте всесвітньовідомі виноградники

Прибуття в Бордо
Переїзд в готель, розміщення.
Після обіду виїзд на экскурсію для знайомства з пам'ятками, Ви  побвчите історичний центр міста Бордо, який занесено в сисок всесвітнього спадку ЮНЕСКО, як «заселене історичне місто з унікальним міським архітектурним ансамблем епохи Просвіти:  Гранд Театр-Опера, площа Кенконс, площа Парламента, площа Біржи, фонтан «Дзеркало», Порт Місяця, Собор Святого Андрія и башня Пе Берлана, вул. Святої  Катерини, Ворота Кайо.

Увечорі на Вас чекає гастрономічна вечеря в реторані + майстер — клас по дегустації великих вин Бордо, які є еталоном мистецтва виноробства у всьому світі

після сніданку зустріч із гідом в рецепції готелю.
Переїзд у місто Дордонь – столицю Перигор. Візит приватної качиної ферми, де гостинні хозяї з любов'ю покажуть та розкажуть процес виробництва лакомства – фуа гра. Дегустація продукта з горішками та сухим солодким вином.

Далі Ви завітаєте до Музея доісторичної епохи в місті Ле-Ези-де-Таяк-Сирьой, який претендує на звання «всесвітньої столиці первісного суспільства"  завдяки унікальній кількості поселень первісних людей епоих палеоліта. Остання зупинки відбудеться тут, у печері  Фон-де-Гом, де Ви оглянете найдревніші настінні зображення тварин.

Потім переїзд  в готель в історичному центрісередньовікового містечка Сарла-ла-Канеда, розтошований в максимальній досяжності від місцевого ринку, ресторанів та архітектурних пам'яток.

Увечорі гастрономічна вечеря
 

Продовжуємо знайомство з регіоном. До обіду візит  у середньовічне містечко городок Рокамадур, інакше званий "Цитаделлю віри». Фортеця, яку відвідують мільйони туристів та паломників, щоб поклонитися в каплиці  Чорної Мадони і гробниці шанованого святого Амадура, розташована прямо на прямовисній скелі.

Обід в одному з симпатичнихресторанчиків міста,  а потім відпраляємосьв красиве містечко Домм, звідки відкривається абсолютно незвичайний вид на долину Дордонь. Наступна зупинка в традиційному французькому поселенні Ла-Рок-Гажак, занесеного в перелік «Самі красиві міста Франції», яке знаходиться у річки Дордонь.  
Відвідаємо Фортецю Бейнак XII століття, де знімали багато історичних фільмів. 

Повернення в готель в Сарла-де-Канеда, відпочинок.

Сьогодні Ви відправитесь у відому виноробческу комуну Сент-Емільон, яка знатна самими престижними виноробнями в Бордо. Саме село було заснованеа в VIII столітті. Гід розповість Вам об історії цього міста, Ви пройдетесь по поселенню, побачите всі основні пам'ятки та цікаву архітектуру. 

Далі відвідаємо два виноградника класа «Гран Крю» з розповідду о техниках виробництва вина та дегустацією делькох сортів вин. 

Після цього на Вас чекає ланч в одному з ресторанів в історичному центрі Сент-Емільона. 

Переїзд в Бордо. Розміщення в готелі

Вечеря в гастрономічному ресторані

Повернення до дому

Аквітанія
Аквітанія

Подорож по Аквітанії

Ми відвідаємо: Бордо - Дордонь – Ле-Езі-де-Таяк-Сирьой - Сарла-ла-Канеда - Сент-Эмільон

Враження

Вам сподобалась подорож із A-Priori ? Поділіться своїми враженнями з нами.

Слідкуйте за нами в Instagram та використовуйте #a-prioritour

Враження